Centos Cpanel Kulumu

Ssh ile giriş yaptıktan sonra önce home dizinine giriyoruz ardından wget komutu ile güncel versyonu sunucumuzua çekiyoruz ve ardından kurulum yapıyoruz.

cd /home
wget http://layer1.cpanel.net/latest
sh latest

Diyerek kurulumu yapıyoruz.

Bilmeniz gerek şey bu kurulum tamamen sizin sunucunuzun hız durumu ile doğru orantılı gerçekleşecektir vps lerde ayrı vds ve dedicated dediğimiz paylaşımlı ve paylaşımsız sunucularımızda ayrı gerçekleşecektir.

Ortalama 8-16 çekirdekli işlemciler için kurulum süresi 45 ila 80 dakika arasındadır.

Kurulum sırasında sizden en ufak bir bilgi istemeyecektir herşeyi kendi yapar ve kurar son olarak kurulum sonrası açılış işlemi için paneli kurduğunuz sunucunun root kullanıcı adı ve parolası ile http://sunucuipadresiniz:2086 diyerek panele girebilir gerekli yönergeleri takip ederek kurulum işleminizin panel içi olan kısmınıda bitirdikten sonra panelinize giriş yapabilirsiniz.Panelin diğer ayrıntılı konularını sitemiz içinden bulabilirsiniz.

854 Responses to “Centos Cpanel Kulumu”

 1. Teobrumn Says:

  buy tretinoin cream online

 2. Denbrumn Says:

  zoloft prednisone for sale 5mg atarax 25mg buy tadacip prednisone prescription cheap cafergot atenolol <a…

 3. Jackbrumn Says:

  aldactone 100mg price inderal 30 mg lasix 200 buy nitrofurantoin 50mg price for 125 mcg synthroid hydroxychloroquine 200 mg price <a…

 4. Payday Loans Says:

  reverse mortgage interest emergency loans for bad credit webcams write a 5 paragraph essay minnesota mutual life insurance company good persuasive…

Leave a Reply


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/bursa/public_html/wp-content/themes/silveray/comments.php on line 147

 Characters available