Bursada Bilgisayarlara Format Atmaya Son

Merhaba değerli bursalılar Bursa-Bilgisayar.Com’Olarak sizlere sürekli format atmaktan sıkıldığınız bilgisayarlarınıza tekrar tekrar format atmaya son dediğimiz yeni sistemimizle tanıştırıyoruz. Sistemimiz aktif olarak 20 yıllık bir sistemdir. Üst düzey gelişmiş sunucular banka bilgisayarları şirket bilgisayalrarının güvenliğinde yıllardır kullanılmakta olan bir sistemdir. Veri kaybına uğramayı göze alamayan kişiler için kaçınılmaz bir sistemdir. Bildiğiniz gibi bilgisayarlarınız günen güne yığılan veriler ve gereksiz programlarla dolmakta ağırlaşmaktadır sizlerde bilgisayarlarınızı alıp yada bilgisayarcı arkadaşları çağırıp yada götürüp formatlatmaktasınız. Ancak sizlere bahsedeceğimiz sistemle artık bilgisayarlarınızı taşımaya gereksinim duymadan kimseye ücret öemen dilediğiniz kadar format atabileceksiniz.

Evet doğru duydunuz bir bilgisayarcının yardımına gerek duymadan tamamen bir kaç adımda kendi bilgisayarınıza dilediğiniz kadar format atabileceksiniz. Virüs girdi yavaşladı çöktü gibi sorunlar bu sistemle tarihe karışıyor. Bursada Bir.ok Kişi ve kuruma hizmet olarak götürdüğümüz bu sistemle tanışan kişiler çok mem oldukları için test aşamasında olan sistemimizi tamamen satışa sunmuş bulunmaktayız.

Peki bu sistem nasıl işlemektedir. Bu sistem sizin lisans sahibi olarak bizlerden edinecğeiniz bir sistem cd si ile başmaktadır. Tarafımızdan bir teknik ekip arkadaşımız işyerinize evinize veya uygun bulunan mekanınıza gelerek bilgisayarınızı kuracağımız sistem göre hazırlayacak ardından sizlere sistem eğtimi verecektir. Satın aldığınız hizmetle beraber sistemsel sorularınız için 7/24 dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaralarımızdan veya uzak masa üstü bağlantılarla ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olunacaktır. Böylelikle arge ekibimiz sizlere bilgisayarlarınızda en iyi çalışacak sistemleri kurarak sisteminizin bir kopyasını çıkartacak ve bu kopyayı sizlere teslim edeceklerdir.

Varolan bu kopyalarhazırlandıktan sonra bilgisayarınızın hızına bağlı olarak 5 dakika ile 50 dakka arası bir zaman diliminde hiç bir şey hiç bir donanım sürücüsü yada program kurmanıza gerek kalmadan kendi kendinize format atabileceksiniz. Sistemimiz bir ilk okul çocuğunun bile çok rahatlıkla anlayabileceği kolaylıkta olup sizi kesinlikle yormayacak bir yapıdadır. Artık sizlerde bilgisayarcılara sürekli ücret ödemekten tamamen kurtulmuş olacaksınız. İşletim sisteminiz sistem mühendisi arkadaşlar tarafından en hızlı şekilde programlanacak ve son hali ile yedek alınarak sizlere teslim edilecektir. Lisans sistemimizi satın alan kişilere yeni çıkacak işletim sistemlerinin yeni yedeklerinin alınmasını en uygun koşullarda yapacağımızında buradan temnatını veriyoruz.

Bursa-Bilgisayar.Com olarak 23 yıldır bursada sizlere himet etmekteyiz. Yeni sistemimizle sizinde yüzünüz gülecek Ayrıntılı bilgi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın lütfen.

0506 464 97 69

0224 452 55 42

Loading Facebook Comments ...

Leave a comment

 Characters available